25 sierpnia 2011

Na początek...

Ta strona powstaje, by pokazać mój świat diet... nie jednej, a wielu w których się kochałam.

Powstaje w oparciu o moje doświadczenia, przemyślenia, wnioski oraz ‘’mądrości’’ i zdolności wyciągniete z wielu lat pełnych walki o siebie. Przepisy powstałe w wyniku modyfikacji różnorakich diet względem potrzeb i upodobań, to zbiór oparty na dietach niskotłuszczowych, niskowęglowodanowych, wysokobiłakowych oraz oststnio dość popularnej diecie Dukana. Diety ‘’cud’’ też były, ale nie wniosły niczego mądrego w życie.Dziś gotowanie nie jest moim wrogiem, ponieważ jestem w stanie gotować szybko, smacznie i zdorwo. Nie muszę już przygotowywać osobnych obiadów dla siebie i dla rodziny. Nie spedzam godzin nad kuchenką, nie pozbawiam kubków smakowych przyjemności. Umiem cieszyć się dietą i doceniać jej uroki, potrafię także się zapomnieć i poszaleć...kiedyś tak nie było i moja droga na diecie była ciężka...Ale to już inna hitoria.

Chcę pokazać, że życie na diecie nie musi być trudne, że może być smaczne i ciekawe, że można zmienic swój sposób żywienia, bez względu na wiek, pracę, upodobania smakowe, wielkość rodziny.

Chcę powiedzieć, że nie trzeba rezygnować ze spotkań ze znajomymi, bo ‘’jestem na diecie’’, że posiłki można spożywać wspólnie z rodziną, że wypady na grilla już nie są problemem, że przyjęcia również da sie pogodzić z odchudzniem.

Mam nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie...


Choć wiele tu o mnie, to jednak tę  stronę poświęcam i dedykuję Wam...


Dziękuję,że zajrzeliście do mnie...

E.G.

Brak komentarzy:

Print