26 kwietnia 2013

Turbo... with a Kick!


Potrzebujesz oczyszczenia organizmu a przy okazji chcesz zrzucić trochę wagi?
Spróbuj razem ze mną planu 5-dniowego, który zaleca Jason Vale.

Plan 5-dniowy według mojego guru od soków i smoothie rozpoczęłam dziś. Koniecznie przed rozpoczęciem należy przeczytać książkę Jasona ''7lbs in 7days'' lub najnowszą ''5lbs in 5days'' by takie oczyszczanie przeprowadzić dobrze, bez szkody dla organizmu.

Jason Vale to człowiek bardzo charyzmatyczny, który z pasją tworzy doskonałe przepsiy pomagające nie tylko zrzucić wagę ale takie, które również poprawią samopoczucie, kondycję fizyczną jak i wygląd naszej skóry. Polecam bardzo.Dzień rozpoczęłam zalecanym GINGER SHOT a zaraz po nim pożywne śniadanie w płynie:Turbo Charge Juice ... z kopem!

2 jabłka Golden Delicious (lub inne)
¼ średniego ananasa (w zależności od sokowirówki, z lub bez skóry)
1 garść szpinaku
½ limonki (obrana)
½ łodyżki selera
3 cm ogórka
1 cm imbiru

 ¼ średniego awokado

Kostki lodu - 1 mała garść


Wszystkie składniki z wyjątkiem awokado i lodu wrzucić do sokowirówki.
Zrób sok.

Wlać sok do blendera razem z awokado i lodem,  i zmiksować na gładką masę.

Ten sok jest bogaty w chlorofil, który ułatwi dotlenienie krwi i będzie alkalizować ciało. Zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, niezbędne kwasy tłuszczowe (np. Omega 3) oraz witaminy i minerały, takie jak np.witamina E, które są dobre dla skóry.


Więcej informacji na temat oczyszczania/soków/diety o której tu piszę znajdziecie na stronach magazynu ELLE:  ''5lbs in 5Days'' JASON VALE
Polecam również książki Jasona by w całości zrozumieć sens i ideę stosowania takiego rodzaju diety, jak również by zapoznać się ze wspaniałym światem soków owocowych, warzywnych, które wspaniale wpłyną na nasz organizm i staną się smacznym dodatkiem do naszego codziennego odżywiania: http://www.juicemaster.com/Inne soki:
Super Juice
Red Smoothie
Ginger Shot

Brak komentarzy:

Print